Українська біатлоністка виграла бронзу на етапі Кубка світу в гонці переслідування

7 січня 2018, 03:31

У суботу, 6 січня, українка Віта Семеренко завоювала бронзову медаль у гонці переслідування на 10 кілометрів у рамках 4 етапу Кубка світу з біатлону, який відбувся в німецькому Оберхофі.

Як передає Tribuna.com, Семеренко стартувала 22 і відіграла, таким чином, 19 позицій. Українка продемонструвала ідеальну стрілянину - вибила 20 із 20.

Переможний дубль оформила в гонці переслідування словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. Друге місце на подіумі зайняла італійка Доротея Вірер.

Серед інших українських біатлоністок кращою стала Юлія Джима, яка відіграла 29 позицій з одним промахом.

Нагадаємо, 14 грудня 2017 року Семеренко завоювала бронзову нагороду в спринті на етапі Кубка світу з біатлону у французькому Ансі.