Українська біатлоністка залишилася без медалі в спринті після промаху на останньому пострілі

21 грудня 2018, 20:52

Українська біатлоністка Віта Семеренко посіла сьоме місце в спринті на етапі Кубка світу в чеському Нове Место.

Спортсменка здійснила один промах на останньому пострілі на стійці, через що втратила медалі, відставши від переможниці Марте Ульсбю-Ройзланд із Норвегії на 31,4 секунди.

Другою до фінішу з відставанням в 4,5 секунди прийшла німкеня Лаура Дальмаєр. Бронзову нагороду виборола словачка Пауліна Фіалкова, яка програла Ульсбю-Ройзланд 6,2 секунди.

Серед інших українок найкращою з одним промахом була Олена Підгрушна з 13-м результатом. Слідом за нею фінішувала Анастасія Меркушина, яка жодного разу не промазала.

15-й рядок також дістався українці - Валя Семеренко свої постріли виконала чисто. На 41-му місці опинилася Юлія Джима, промахнувшись один раз.

Раніше жіноча збірна України посіла восьме місце в естафеті на другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.