Українська біатлоністка завоювала медаль на етапі Кубка світу

15 березня 2018, 16:08

Українська біатлоністка Юлія Джима виграла бронзову нагороду в спринті на етапі Кубка світу в норвезькому Холменколлені.

Джима програла 29 секунд переможниці гонки, якою стала Анастасія Кузьміна зі Словаччини. Другою до фінішу прийшла Дарина Домрачева з Білорусі - вона випередила бронзову призерку на 8,9 секунди.

Решта біатлоністок з України виступили наступним чином: Анастасія Меркушина стала 59-ю, Валентина Семеренко - 65-ю, Віта Семеренко - 66-ю, Ірина Варвинець - 81-ю.

Ця медаль стала шостою для Юлії Джими. Тепер вона займає 10-е місце в загальному заліку Кубка світу - раніше українка посідала 14-у позицію. Лідером стала Кузьміна.

10 березня збірна України з біатлону завоювала срібло в змішаній естафеті на етапі Кубка світу у фінському Контіолахті.

До цього в Контіолахті збірна України двічі опинялася за крок від подіуму. Спочатку Юлія Джима фінішувала на четвертій позиції в спринтерській гонці, а потім Ирина Варвинець та Артем Тищенко стали четвертими в одиночній змішаній естафеті.