Українська дзюдоїстка перейшла під прапор Азербайджану

3 травня 2017, 20:36
Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська змінила громадянство і тепер буде виступати за збірну Азербайджану

Як повідомляє XSPORT.ua, 25-річна спортсменка, яка виступає у ваговій категорії понад 78 кг, отримала привабливу пропозицію від Азербайджану у вигляді зарплати у 2 тисячі доларів в місяць і солідних призових за перемоги.

За нову збірну Кіндзерська зможе виступить вже в цьому місяці на Іграх Ісламської Солідарності, які пройдуть з 12 по 22 травня в Баку.

Відзначимо, що головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва вважає, що причиною такого рішення спортсменки стала не тільки приваблива пропозиція, але і висока конкуренція в українській команді.

"У збірній України Кіндзерська мала багато конкурентів у своїй категорії. Спортсменка вважає, що у складі збірної Азербайджану їй буде легше пробитися на Олімпіаду. Зрештою, фінансові умови там значно кращі", - сказав Дуброва.

За словами Дуброви, Кіндзерська вийшла заміж за азербайджанця, а її перехід у нову збірну оформили дуже швидко.

Нагадаємо, в лютому Кіндзерська виграла золото на міжнародному турнірі серії Гран-прі в Дюссельдорфі (Німеччина) у ваговій категорії понад 78 кг

В кінці квітня українська дзюдоїстка Світлана Яремка виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з дзюдо, який відбувся у Варшаві.

Перед цим українські спортсмени завоювали два золота в дебютний день чемпіонату Європи з дзюдо, що проходив у Варшаві. 16-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід перемогла у ваговій категорії до 48 кг, а Георгій Зантарая - до 66 кг.

Також повідомлялося, що чоловіча збірна України з дзюдо виборола бронзу на чемпіонаті Європи-2017 у Варшаві, незважаючи на те, що програла поєдинок за третє місце команді Азербайджану.