Українська дзюдоїстка виграла золото Гран-прі у Німеччині

26 лютого 2017, 22:57
Українська дзюдоїстка Ірина Кіндзерська виграла золото на міжнародному турнірі серії Гран-прі в Дюссельдорфі (Німеччина) у ваговій категорії понад 78 кг, повідомляє Укрінформ

У фіналі Кіндзерська взяла верх над японкою Мегумі Тасимото, якій дісталося срібло. Володарями бронзових нагород у цій вазі стали Лариса Черич з Боснії і Герцеговини і японка Акіра Соні.

Близькими до п'єдесталу були українці Яків Хаммо (понад 100 кг), Марина Черняк (48 кг), Анастасія Турчин (78 кг) і Світлана Яремка (понад 78 кг), які в підсумку посіли в своїх категоріях 7-е місця.

Раніше повідомлялося, що міжнародний гросмейстер Вікторія Мотричко з Одеси вдруге з початку року стала найсильнішою серед жінок на традиційному престижному міжнародному турнірі з шашок-100 в Каннах Cannes Open 2017 у Франції.