Українська легкоатлетка виграла забіг і допомогла фінішувати суперниці, яка впала - відео

7 серпня 2018, 18:34

Чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів українка Наталія Прищепа відзначилася благородним вчинком на континентальній першості-2018 в Берліні.

У кваліфікаційному забігу на дистанції 800 метрів українка здобула перемогу і вийшла до півфіналу. На фініші дистанції бельгійка Рене Ейкенс впала на бігову доріжку. На той момент Ейкенс бігла на четвертій позиції і намагалася прорватися до трійки лідерів, які кваліфікуються до півфіналу.

Бельгійка була дуже засмучена падінням і заплакала прямо на біговій доріжці. Прищепа повернулася за суперницею і допомогла їй фінішувати під оплески публіки.

У півфінал чемпіонату Європи, крім Прищепи, також пробилася українка Ольга Ляхова. Півфінали стартують о 21:55 за Києвом в середу, 8 серпня.

Раніше Україна заборонила виступати за РФ кримській легкоатлетці Ганні Хрипуновій, яка служить у російській армії.