Українська тенісистка обіграла росіянку та зіграє проти Світоліної

15 серпня 2017, 14:46
Українська тенісистка Леся Цуренко перемогла росіянку Анастасію Павлюченкову в першому раунді турніру в американському Цинциннаті і тепер зіграє проти співвітчизниці Еліни Світоліної

Для успіху Цуренко знадобилося три сети. Перший виграла росіянка, але після тай-брейку в другій партії у матчі встановилася рівновага.

Вирішальний сет не вийшов таким напруженим, як інші, адже українська тенісистка перемогла "всуху" - 5:7, 7:6, 6:0. Поєдинок співвітчизниць відбудеться 16 серпня.

Напередодні Світоліна очолила чемпіонську гонку жіночого тенісу після успіху на Відкритому чемпіонаті Канади.

Перед цим перша ракетка України виграла п'ятий турнір у сезоні, перемігши на змаганнях престижної серії Premier 5 в Торонто.

На турнірах категорії Premier 5 - найпрестижнішої після турнірів "Великого Шолома" і Premier Mandatory - Світоліна взяла в цьому сезоні вже третій титул. Раніше українка вже перемагала в Дубаї та Римі .