Українська тенісистка виграла у 15-му матчі поспіль на елітному рівні

13 березня 2017, 13:16
Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула 15-ту поспіль перемогу в рамках турнірів WTA, коли напередодні вийшла до 1/8 фіналу престижного турніру в американському Індіан-Уеллсі

В 1/16 фіналу Світоліна переграла представницю Австралії Дарину Гаврилову, поступившись тільки у трьох геймах - 6:2, 6:1. У наступному раунді спортсменку очікує дуель проти іспанки Гарбіньє Мугуруси.

Раніше українку визнали кращою серед всіх своїх колег на планеті за підсумками лютого. Це сталося завдяки завоюванню Світоліною першого в кар'єрі великого титулу, а також виходу до топ-10 тенісисток світу.

Днями стало відомо, що перша ракетка України та 10-й номер світового рейтингу українка Еліна Світоліна номінована на звання кращої тенісистки світу в лютому за версією WTA.

У лютому Світоліна перемогла у фіналі престижного турніру WTA категорії Premier 5 в Дубаї з призовим фондом 2,666 мільйона доларів і гарантувала собі потрапляння до топ-10 світового рейтингу.

Раніше українська тенісистка виграла перший турнір у сезоні, перемігши на змаганнях в Тайбеї.