Українські біатлоністки на останньому колі стали віце-чемпіонками світу

17 лютого 2017, 17:48
Жіноча збірна України з біатлону посіла друге місце за підсумками естафети, яка відбулася на чемпіонаті світу 2017 року в австрійському Хохфільцені

Здобути срібні нагороди вдалося команді у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Анастасії Меркушиної та Олени Підгрушної. На останньому колі збірній вдалося випередити Францію та Чехію.

Виграли естафету німецькі біатлоністки, які показали час 1:11,16.6 і випередили українську збірну на 6,4 секунди. Третє місце залишилося за Францією, що відстала від Німеччини на 8,1 секунди.

Варвинець передала естафету сьомий, після чого Джима закінчила свою частину змагань на третій позиції. Підняти позиції команди на друге місце вдалося Меркушиній. Підгрушна досягла успіху в утриманні другого місця.

Раніше збірна України посіла п'яте місце у змішаній естафеті на чемпіонату світу з біатлону.

Виграла естафету команда Німеччини, яка показала результат 1:09:06.4 секунди. На 2,2 секунди відстала від тріумфатора французька збірна. Третьою до фінішу прийшла Росія, яка програла німцям 3,2 секунди. Четверте місце залишилося за Італією (28,7 секунди відставання).