Українські паралімпійці здобули 8 медалей на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

12 лютого 2017, 18:54
У неділю, 12 лютого, у другому дні змагань чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону у німецькому місті Фінстерау національна паралімпійська збірна України виборола 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі, чим закріпила своє лідерство у турнірній таблиці, повідомила прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Як зазначається, у категорії "чоловіки стоячи" українець Ігор Рептюх здобув "золото", а його суперник по перегонам українець Вовчинський – "бронзу".

У цій же категорії у жінок Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду, Ірина Буй — бронзову.

У категорії "чоловіки сидячи" першим став Максим Яровий, який переміг своїх суперників з США та Норвегії.

У чоловіків та жінок з порушеннями зору — по одній срібній нагороді в Уткіна Юрія та Шишкової Оксани.

За підсумками двох днів змагань збірна України має 17 медалей, з яких 6 золотих, 7 срібних та 4 бронзові.

Завтра, 13 лютого, всі спортсмени відпочиватимуть від змагань, тренуватимуться та налаштовуватимуться на День Святого Валентина, 14 лютого, в який з 10 ранку вправлятимуться у біатлоні.