Український мотогонщик потрапив на подіум за підсумками етапу чемпіонату світу в категорії WorldSSP300

15 травня 2017, 13:05
Український мотогонщик Микита Калінін посів третє місце на етапі юніорського чемпіонату світу в категорії WorldSSP300 (об'єм двигуна - 300 кубів) в Італії

Пілот Motoxracing програв переможцю гонки іспанцю Марку Гарсії 1,6 секунди. Другим до фінішу прийшов італієць Альфонсо Коппола.

Як повідомляє Motogonki.ru, доля етапу для українця вирішилася на останньому колі. 18-річний мотогонщик обійшов двох суперників і закінчив заїзди на четвертій позиції, але після покарання пілота Борхи Санчеса за зрізання шикани Калінін потрапив до трійки призерів.

Це перше потрапляння одеського гонщика на подіум у цій гоночній серії.

У суботу, 13 травня, 14-річна українська тенісистка Марта Костюк перемогла на дорослому турнірі ITF в угорському Дунакесі.

Раніше українські спортсменки Ілона Семків та Юлія Ткач вибороли бронзові нагороди на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходив у сербському місті Новий Сад.