Український тенісист Стаховський потрапив в основну сітку Відкритого чемпіонату Франції

25 травня 2017, 21:29
Український тенісист Сергій Стаховський подолав кваліфікаційний етап престижного турніру Ролан Гаррос

У фінальному матчі кваліфікації Стаховський обіграв чеського спортсмена Яна Сатрала— 3:6, 6:2, 7:6.

28 травня пройдуть матчі 1/64 фіналу турніру Великого шолома.

Відзначимо, що крім Стаховського за право брати участь у Ролан Гаррос грає українка Катерина Козлова, яка вийшла до фіналу кваліфікаційного турніру.

Ілля Марченко програв у першому колі кваліфікації.

Еліна Світоліна, Катерина Бондаренко, Леся Цуренко та Олександр Долгополов зіграють в основній сітці турніру.

Нагадаємо, 21 травня, перша ракетка України виграла найбільший турнір в своїй кар'єрі, перемігши на грунтових змаганнях категорії Premier 5 в Римі.

У фіналі українка обіграла четверту ракетку світу румунську тенісистку Симону Халеп з рахунком 4:6, 7:5, 6:1.

Перемога на турнірі в Римі дозволила Світоліній очолити чемпіонську гонку Жіночої тенісної асоціації (WTA) і стати шостою ракеткою світу.