Українці невдало виступили в спринтерській гонці на Кубку світу з біатлону

7 грудня 2018, 18:46

Українські біатлоністи не зуміли потрапити до топ-10 в спринтерській гонці на першому етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці.

Переможцем гонки став норвезький біатлоніст Йоханнес Бо, який показав результат 23 хвилини і 46 секунд. Другим фінішував француз Антонен Гігонна, який відстав на 16,1 секунди. Третє місце з відставанням 16,4 секунди посів росіянин Олександр Логінов.

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима, який фінішував 13-им, відставши на 51,1 секунду. Сергій Семенов зайняв 37-е місце, Дмитро Підручний розмістився на 58-ій сходинці, а Віталій Кільчицький прибув до фінішу 83-м.

Напередодні переможцем індивідуальної гонки серед чоловіків на першому етапі Кубку світу з біатлону в словенській Поклюці став француз Мартен Фуркад. Серед українці найкращий результат показав Сергій Семенов, який фінішував 6-им.

Перед цим українська біатлоністка Юлія Джима завоювала золоту медаль в індивідуальній гонці Кубка світу.