Вболівальник виграв автомобіль на баскетбольному матчі - відео

9 березня 2017, 21:42
Вболівальник Голден Стейта виграв автомобіль в конкурсі в перерві матчу регулярного чемпіонату НБА, в якому його команда приймала Бостон

Фанату потрібно було влучити чотири триочкових кидка за 30 секунд, з чим він успішно впорався навіть з запасом часу, витративши на виконання цього завдання сім спроб.

Відзначимо, що самі гравці Голден Стейта, які програли гру Бостону з рахунком 86:99, реалізували в цьому поєдинку шість з 29 триочкових кидків.

У минулому сезоні у перерві матчу між Х'юстон Рокетс і Міннесота Тимбервулвз фанат команди господарів відзначився неймовірним влученням м'ячем у кільце з центру майданчика і виграв 25 тисяч доларів.

Раніше вболівальник Лос-Анджелес Лейкерс виграв 95 тис. доларів за точне попадання з центру майданчика.