Визначилась переможниця спринтерської гонки на Кубку світу з біатлону

21 березня 2019, 20:12

Словачка Ансатсасія Кузьміна стала переможницею спринтерської гонки на завершальному етапі Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені.

Кузьміна зробила один промах, але це не завадило їй випередити німкеню Франциску Пройс на 21,2 секунди. Третьою до фінішу прийшла словачка Пауліна Фіалкова, відставши від лідерки на 25,1 секуди.

Україну в гонці представляли аж сім біатлоністок: Валентина Семеренко, Анастасія Меркушина, Яна Бондар, Віта Семеренко, Анна Кривонос, Надія Бєлкіна і Катерина Бех.

Найкращий результат показала Віта Семеренко, яка зайняла 28-е місце.

28. Вита Семеренко (Україна) – 1.29,3 (0+0)
48. Яна Бондарь (Україна) – 1.58,2 (2+0)
55. Валентина Семеренко (Україна) – 2.07,6 (1+2)
57. Анастасія Меркушина (Украина) – 2.10,0 (1+1)
74. Анна Кривонос (Україна) – 2.33,6 (0+1)
77. Надія Бєлкіна (Україна) – 2.43,2 (2+1)
93. Катерина Бех (Україна) – 3.20,9 (1+1)

Нещодавно українець Дмитро Підручний завоював золоту медаль у гонці переслідування на чемпіонаті світу з біатлону, який проходив у шведському Естерсунді, а жіноча збірна України завоювала бронзові нагороди.