Визначилась переможниця спринтерської гонки на кубку світу з біатлону

8 грудня 2018, 19:36

Переможницею в жіночому спринті на дистації 7,5 кілометрів в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону в Поклюці стала фінка Кайса Макарайнен.

Фінська біатлоністка фінішувала з результатом 20 хвилин і 8 секунд. Другою до фінішу прибула італійка Доротея Вірер з відставанням 14,8 секунд. Бронзові нагороди завоювала француженка Жюстін Бреза, відставши на 42,1 секунди.

Серед українок найкращий результат показала Олена Підгрушна, яка посіла 7 місце (+49,0). Юлія Джима прийшла до фінішу 20-ю (+1:15,1), Валентина Семеренко - 25-ю (+1:22,7), Анастасія Меркушина фінішувала 46-ю (+1:50,8), а Юлія Журавок зайняла 85-ту позицію.

Напередодні українські біатлоністи не зуміли потрапити до топ-10 в спринтерській гонці на першому етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці.

Перед цим українська біатлоністка Юлія Джима завоювала золоту медаль в індивідуальній гонці Кубка світу.