Визначились переможці в жіночому та чоловічому мас-стартах на Кубку світу з біатлону

20 січня 2019, 18:51

Норвежець Йоханнес Бо та німкеня Франциска Пройсс стали переможцями у чоловічому та жіночому мас-стартах на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу.

Норвезький біатлоніст випередив австрійця Юліана Еберхарда лише на 0,6 секунд. Третім з невеликим відставанням на 2,8 секунди став француз Кантен Фийон-Майє.

Єдиний представник України у сьогоднішніх мас-стартах Дмитро Підручний довгий час йшов у топ-20, але зробив три промахи на двох останніх вогневих рубежах та фінішував 29-им.

Жіночий мас-старт виграла німкеня Франциска Пройсс. Біатлоністка випередила норвежку Інгрід Тандревольд на одну секунду. Третьою з відставанням на 17,1 секунди стала словачка Пауліна Фіалкова.

Українки в гонці участь не брали.

Шостий етап Кубка світу з біатлону в Антхольц-Антерсельві (Італія) стартує 24 січня.

Напередодні жіноча збірна України фінішувала на 15-му місці в естафеті на п'ятому етапі Кубка світу в німецькому Репольдінгу.