Визначились переможці в жіночій та чоловічій гонках переслідування на Кубку світу з біатлону - відео

9 грудня 2018, 20:06

Норвежець Йоханнес Бо та фінка Кайса Макарайнен виграли гонки переслідування на першому етапі Кубка світу з біатлону у словенські Поклюці.

Йоханнес Бо фінішував першим з результатом 30 хвилин та 20,4 секунди. Для Йоханнеса Бо це друге золото поспіль на етапі Кубка світу в Поклюці. Друге місце зайняв француз Фійон Майє, відставши від норвежця лише на 0,1 секунду. Трійку лідерів замкнув росіянин Олександр Логінов, програвши переможцю 1,9 секунд.

Найкращий результат серед українців показав Артем Прима, який прибув до фінішу 11-им з відставання у 1 хвилину та 5,6 секунд. Сергій Семенов (+2:59,4) приїхав 38-им, а Дмитро Підручний (+3:14,4) посів 40-е місце.

Золото серед жінок в гонці переслідування завоювала фінка Кайса Макарайнен, показавши результат 29 хвилин і 16,9 секунд. Для фінської біатлоністки ця перемога також стала другою в Поклюці. Другою фінішувала італійка Доротея Вірер (+41,3), а бронзу завоювала словачка Пауліна Фіалкова (+59,2).

Українські біатлоністки в гонці переслідування не вразили. Найкращий результат показала Юлія Джима, яка відстала від лідерки на 2 хвилини і 46,3 секунди і посіла лише 24-ту сходинку. Олена Підгрушна (+2:59.3) приїхала 27-ою, а Анастасія Меркушина (+3:30.8) показала 37-ий результат.

Наступний етап Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені відкриється 13 грудня.

Напередодні переможницею в жіночому спринті на дистації 7,5 кілометрів в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону в Поклюці стала фінка Кайса Макарайнен. Серед чоловіків спринтерську гонку виграв норвежець Йоханнес Бо.

Перед цим українська біатлоністка Юлія Джима завоювала золоту медаль в індивідуальній гонці Кубка світу.