Визначилися фіналісти ЧС-2017 з хокею

20 травня 2017, 22:37
20 травня на чемпіонаті світу з хокею в елітному дивізіоні, який проходить у Парижі і Кельні, відбулися півфінальні матчі, за підсумками яких визначилися фіналісти турніру

Першою путівку у вирішальний матч забронювала збірна Канади, яка у принциповому півфінальному матчі прибрала зі свого шляху збірну Росії. Перший період завершився без закинутих шайб, а от у другому росіяни, здавалося, зробили вагомий заділ для виходу у фінал, відправивши у ворота Келвіна Пікара дві шайби - відзначилися Євгеній Кузнєцов і Микита Гусєв.

Проте в третьому періоді канадці просто зім'яли росіян, багато в чому завдяки величезній кількості вилучень з боку підопічних Олега Знарка. На самому початку третьої двадцятихвилинки відставання в рахунку скоротив Марк Шайфлі, а зрівняти цифри на табло Нейт Маккіннон зумів менш ніж за п'ять хвилин до кінця основного часу.

За три хвилини до кінця Райан О'Райллі вивів Канаду вперед, росіяни взяли тайм-аут і зняли воротаря, але отримали лише шайбу у порожні ворота.

4:2 - Канада втретє поспіль виходить у фінал чемпіонату світу, а Росія вдруге поспіль зіграє у "втішному фіналі".

Воротарі: Пікар - Василевський

У фінальному матчі канадцям буде протистояти команда Швеції, яка у своєму півфіналі обіграла минулорічних фіналістів - команду Фінляндії. Рівне суперництво в цьому матчі вийшло тільки в першому періоді, коли команди обмінялися закинутими шайбами - на гол Едлера відповів Кемппайнен.

У другій двадцятихвилинці Швеція сповна скористалася своїми шансами у грі в більшості, закинувши в такому форматі двічі - відзначилися Джон Клінгберг і Вільям Нюландер. У третьому періоді шведи впевнено довели матч до перемоги, оформивши остаточний рахунок - 4:1.

Зазначимо, що Швеція зіграє у фіналі чемпіонату світу вперше з 2013 року, коли у вирішальному матчі домашнього турніру обіграла збірну Швейцарії.

Воротарі: Лундквіст - Сятері

Нагадаємо, за підсумками групового етапу вищий дивізіон чемпіонату світу покинули його новачки - збірні Словенії та Італії.