Визначився чемпіон світу Формули-1 у 2018 році - відео

28 жовтня 2018, 23:55

Британський пілот команди Мерседес Льюїс Хемілтон фінішував четвертим на Гран-прі Мексики, але цього йому вистачило, аби достроково оформити чемпіонство в сезоні-2018 у Формулі-1.

Гонку на Гран-прі Мексики виграв нідерландський пілот Макс Ферстаппен. На початку гонки лідирував Хемілтон, але згодом Ферстаппен вийшов на першу позицію і залишився на ній до самого фінішу. Цікаво, що Макс Ферстаппен став першим пілотом, який виграв двічі поспіль Гран-прі Мексики.

Щодо британця, то для п'ятого чемпіонського титулу британцю потрібно було фінішувати не нижче сьомого місця. У підсумку крім Ферстаппена Хемілтон пропустив вперед Себастьяна Феттеля і Даніеля Ріккардо, фінішувавши четвертим.

В особистому заліку за два Гран-прі до кінця чемпіонату гонщик Мерседес випереджає Себастьяна Феттеля на 64 очки. Цей результат дозволив британцю достроково завоювати титул чемпіона світу. Крім нього, тільки у двох автогонщиків є п'ять або більше чемпіонських титулів. Стільки ж у Хуана Мануеля Фанхіо, сім - у Міхаеля Шумахера.