Визначився чемпіон світу з баскетболу

15 вересня 2019, 18:32

Збірна Іспанії перемогла команду Аргентини у фіналі чемпіонату світу з баскетболу, який проходив у Китаї.

Іспанія з перших хвилин захопила ініціативу, пішовши на велику перерву з перевагою у 12 очок. У третій чверті іспанці зміцнили перевагу, збільшивши відрив до 19 очок.

У останній чверті Аргентині вдалося вирівняти гру, але перемогти у 10-хвилинці все одно не вдалося — 28:29.

Таким чином, збірна Іспанії перемогла з різницею у 20 очок і стала дворазовим чемпіоном світу. Вперше іспанці перемогли на мундіалі в 2006 році.

Аргентина — Іспанія 75:95 (14:23, 17:20, 16:23, 28:29)

Аргентина: Дек (24 очка), Лапровіттола (17 очок), Кампаццо (11+8 підбирань), Скола (8+8 підборів), Бруссіно (8 очок)

Іспанія: Рубіо (20 очок+7 підбирань), Серхіо Люль (15 очок), Марк Газоль (14+7 підбирань+7 передач), Фернандес (11+10 підборів), Ернангомес (11)

Огляд матчу

Бронзовим призером стала збірна Франції, яка у матчі за 3-тє місце здолала Австралію 67:59.

У півфіналі збірна Іспанії перемогла Австралію 95:88, а Аргентина була сильнішою за Францію — 80:66.