Визначився переможець чоловічої спринтерської гонки на Кубку світу з біатлону

22 березня 2019, 20:31

Норвежець Йоханнес Бо став переможцем чоловічої спринтерської гонки на завершальному етапі Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені.

Бо зробив один промах, але прийшов до фінішу першим, випередивши італійця Лукаса Хофера на 31,7 секунди. Бронзову нагороду завоював француз Кентен Фийон-Майе, який відстав на 35 секунд.

Найкращим серед українців став Дмитро Підручний, який фінішував 29-м з відставанням на одну хвилину та 35,1 секунди.

Артем Прима прийшов до фінішу 40-м, Сергій Семенов показав 86-й результат, а Віталій Труш зайняв 100-е місце.

29. Дмитро Підручний (Україна) (0+1) +1:35,1
40. Артем Прима (Україна) (0+2) +1:58,5
86. Сергій Семенов (Україна) (2+1) +3:43,9
100. Віталій Труш (Україна) (3+2) +4:36,1

Напередодні Словачка Ансатсасія Кузьміна стала переможницею спринтерської гонки на завершальному етапі Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені. Найкращий результат серед українок показала Віта Семеренко, яка зайняла 28-е місце.