Визначився переможець у чоловічій гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

17 лютого 2019, 12:29

Француз Кантен Фійон Майє став переможцем гонки переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Солт-Лейк-Сіті (США).

Французький біатлоніст не зробив жодного промаху і фінішував з результатом 30 хвилин та 55,8 секунди. Друге місце зайняв норвежець Ветле-Сьястад Крістіансен, відставши від лідера на 25,9 секунди. Третім з відставанням на 47,3 секунди прийшов до фінішу француз Сімон Дастьє.

Серед українців найкращий результат показав Дмитро Підручний, який посів 14-те місце. Підручний зробив чотири промахи і відстав від лідера на 2 хвилини і 48,8 секунди. Ще один українець Артем Тищенко не стартував у гонці.

Напередодні визначилась переможниця у жіночій гонці переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Солт-Лейк-Сіті. Українка Юлія Джима посіла в гонці 33-тє місце.