Україна розгромила Угорщину і вийшла на чемпіонат Європи з баскетболу з першого місця в групі

23 лютого 2021, 01:39

Збірна України з баскетболу обіграла команду Угорщини з рахунком 97:63 і посіла перше місце в групі F кваліфікації чемпіонату Європи-2022.

Про це повідомляє пресслужба ФБУ.

Матч відбувся 22 лютого, в поєдинку визначався фінальний розподіл місць у відбірковій групі.

На початку матчу команди продемонстрували рівну боротьбу на майданчику, хоч українці і виграли чверть — 24:20.

Наступні дві 10-хвилинки впевнено перемогла Україна — 26:14 і 27:11. В останній чверті українці втримали перевагу — 20:18, що дозволило команді виграти групу відбору.

Угорщина — Україна — 63:97 (20:24, 14:26, 11:27, 18:20).

За підсумками шести матчів в групі F Україна, Угорщина та Словенія набрали однакову кількість очок, але за кращою різницею в особистих зустрічах на першому місці опинилися українці.

скріншот fbu.ua

У першому матчі українці програли угорцям з рахунком 60:62.

Чемпіонат Європи з баскетболу заплановано на вересень 2022 року. 41-й Євробаскет прийматимуть Німеччина, Грузія, Чехія та Італія.