Жіноча збірна України здобула другу перемогу поспіль у відборі на Євробаскет-2023 і лідирує в групі

14 листопада 2021, 20:00
Ягупова вдруге стала найрезультативнішим гравцем матчу (Фото:fiba.basketball)

Жіноча збірна України перемогла на виїзді Фінляндію з рахунком 77:71 у матчі другого туру кваліфікації на Євробаскет-2023.

Українки впевнено провели першу чверть, вигравши її з перевагою у 10 очок.

У другій партії сильнішими виявилася команда Фінляндії, але скоротити розрив у рахунку вдалося лише на одне очко, тож українки піши на перерив із доволі впевненою перевагою.

Третя чверть знову була за господарками паркету і розрив у рахунку скоротився до шести очок.

У вирішальній десятихвилинці українкам вдалося зберегти перевагу та виграти матч.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала українка Аліна Ягупова, яка набрала 33 очки, зробила три підбирання та віддала сім результативних передач.

Таким чином, Україна у двох турах набрала максимальні чотири очки та лідирує у групі В.

У іншому матчі квартету Франція розгромила Литву — 83:56.

Фінляндія — Україна 71:77 (13:23, 18:17, 22:19, 18:18)

flashscore.ua

Раніше жіноча збірна України сенсаційно перемогла Францію з рахунком 90:71 у матчі першого туру кваліфікації на Євробаскет-2023.