У драматичному фіналі визначився чемпіон баскетбольної Євроліги — відео

22 травня, 13:38
Анадолу Ефес вдруге поспіль став чемпіоном Євроліги (Фото:REUTERS/Marko Djurica)

Стамбульський Анадолу Ефес переміг мадридський Реал у фіналі баскетбоьної Євроліги та вдруге поспіль став переможцем турніру.

Реал виграв першу чверть з перевагою в одне очко, а до великою перерви збільшив свою перевагу до п’яти балів.

В третій чверті Анадолу Ефес вдалося скоротити розрив у рахунку до двох очок, а в завершальнеій партії турецький клуб зумів вирвати перемогу — 58:57.

Фінал

Реал — Анадолу Ефес 57:58 (15:14, 19:15, 8:11, 15:18)

Бронзові нагороди завоювала Барселона, яка у матчі за третє місце перемогла Олімпіакос.

Матч за третє місце

Барселона — Олімпіакос 84:74 (20:18, 25:20, 17:18, 22:18)

В турнірі брали участь російські клуби, проте після початку війни в Україні їх відсторонили від єврокубків до кінця сезону-2021/22.