Україна завоювала 14 медалей в останній день Європейських ігор і увійшла до топ-3 командного заліку

30 червня 2019, 20:41

У заключній день Європейських ігор у Мінську збірна України поповнила свою скарбничку ще 14-ма медалями і піднялася на третє місце командного заліку.

За підсумками 30 червня в активі жовто-синіх шість нагород найвищого ґатунку, чотири срібні та чотири бронзові медалі першості.

Золото в спортивній гімнастиці завоювали Олег Верняєв (бруси) і Анастасія Бачинська (вільні вправи), в греко-римській боротьбі - Жан Беленюк (до 87 кг), в боксі - Олександр Хижняк (до 75 кг), в карате — Станіслав Горуна (куміте, до 75 кг) і Аніта Серьогіна (куміте, до 61 кг).

Срібло виграли: у спортивній гімнастиці - Олег Верняєв (кінь), у велотреку — Олена Старікова (гіт), у боксі - Микола Буценко (до 56 кг), в карате — Анжеліка Терлюга (куміте, до 55 кг),

Бронза дісталася у спортивній гімнастиці - двічі Ігорю Радівілову (опорний стрибок і кільця), Петру Пахнюку (вільні вправи) та Діані Варинській (колода).

Завдяки цим успіхам Україна (загалом — 51 медаль) обійшла Італію та посіла третє підсумкове місце в загальному заліку. Перше місце залишилося за РФ, друге — за господаркою чемпіонату Білоруссю.

За підсумками передостаннього дня Європейських ігор у Мінську збірна України додала п’ять нагород у свою скарбничку — одне золото, одне срібло та три бронзи.