Збірна України стартувала на Євробаскеті-2017

31 серпня 2017, 18:34
У першому турі групового етапу чемпіонату Європи з баскетболу збірна України програла команді Німеччини - 63:75

Жовто-сині перемогли в першій чверті матчу 16:9, але на велику перерву все одно пішли в ролі наздоганяючих - 33:39.

Надалі підопічні Євгена Мурзіна не змогли вирівняти своє становище. І тільки в заключній чверті їм вдалося програти в одне очко - 16:17.

Кращим у матчі з 32 очками став німецький розігруючий Денніс Шредер. Його візаві Олександр Мішула набрав найбільшу кількість пунктів в складі української збірної - 12.

Наступними суперниками жовто-синіх у груповому етапі Євробаскету будуть команди Італії (2 вересня), Грузії (3 вересня), Литви (5 вересня), а також Ізраїлю (6 вересня).

Раніше чоловіча баскетбольна збірна України обіграла команду Росії в рамках групового етапу Універсіади.