Збірна України з баскетболу вийшла на чемпіонат Європи-2022

30 листопада 2020, 20:00

Збірна України з баскетболу обіграла команду Австрії з рахунком 70:67 у 4-му турі відбору на чемпіонт Європи-2022 та достроково завоювала путівку на турнір.

Україна виграла першу чверть 16:14, однак програла другу 13:16 та пішла на велику перерву, програючи Австрії одне очко.

У третій 10-хвилинці українці виграли 21:15 та вийшли вперед. Вирішальна чверть була за австрійцями, але Україна зберегла відрив у три очки і виграла матч.

Перемога дозволила збірній Україні кваліфікуватися на Євробаскет-2022 за два тури до завершення відбіркового циклу.

Заключні матчі кваліфікації проти Угорщини та Словенії збірна України зіграє у лютому 2021 року.

Україна — Австрія 70:67 (16:14, 13:16, 21:15, 20:22)

flashscore.ua

Попередній матч між збірними України та Австрії завершився перемогою нашої збірної з рахунком 88:73.