Збірна України з баскетболу перемогла Росію на Універсіаді-2017

23 серпня 2017, 15:05
Чоловіча баскетбольна збірна України обіграла команду Росії в рамках групового етапу Універсіади

Жовто-сині програли першу чверть з рахунком 9:14, але змогли відігратися та вийти вперед перед великою перервою - 33:26.

У третій чверті російській збірній вдалося впритул наблизитися до суперника - 45:44, але в заключній частині матчу українські баскетболісти виграли з перевагою в шість очок - 72:65.

Кращими в складі переможців стали Олександр Кобець (18 очок і чотири підбирання), а також Ігор Бояркін (15 очок і п'ят перехоплень).

Тим самим Україна закріпилася на першому місці в групі D. Перемога над Литвою в наступному поєдинку гарантує їй вихід до плей-офф турніру.

Напередодні стало відомо, що півзахисник студентської збірної України з футболу Андрій Бусько знепритомнів по ходу поєдинку проти Південної Кореї на Універсіаді-2017, яка проходить у Тайвані.