Збірна України з баскетболу програла Туреччині у відборі на ЧС-2019

28 червня 2018, 22:13

Чоловіча збірна України програла команді Туреччини в п'ятому турі першого групового етапу відбору на чемпіонат світу-2019.

Гра відбулася в Анкарі і почалася дуже добре для команди Євгена Мурзіна. Першу чверть українська команда виграла з різницею в 13 очок. У другій десятихвилинці в матчі настав перелом - збірна України набрала всього 12 очок, пропустивши 36.

Після великої перерви команда Євгена Мурзіна так і не змогла повернутися в гру і, в підсумку, поступилася з загальним рахунком 66:80.

Туреччина - Україна 80:66 (15:28 36:12, 10:11 19:15)

Туреччина: Уілбекін (13 + 4 передачі), Балбай (2 + 5 підбирань), Осман (20), Тюрен (12), Шанлі (0 + 5 підбирань) - старт; Коркмаз (21), Ерден (7 + 5 підборів + 4 передачі), Ерміш (3), Коксан, Махмутоглу, Арар, Бірс (2).

Україна: Джетер (7 + 4 передачі), Гладир (17 + 4 передачі), Конєв (2), Бобров (2), Кравцов (13 + 5 підбирань + 2 блок-шоти) - старт; Лукашов (10), Липовий (3), Мішула (3), Пустовий (4), Пустозвонов, Рябчук, Зайцев (5).

Ця поразка стала другою для збірної України в цьому відборі при трьох перемогах. Такий же показник в групі мають команди Латвії та Туреччини. Збірна Швеції виграла тільки один з п'яти матчів у відборі. До другого групового етапу вийдуть три кращі команди квартету, тому шведи вже втратили всі шанси на продовження боротьби.

Заключний матч першого групового етапу відбору на ЧС-2019 збірна України зіграє проти Латвії. Ця гра відбудеться 1 липня в київському Палаці спорту.

Нагадаємо, в лютому збірна України з баскетболу обіграла Швецію в домашньому матчі кваліфікації на чемпіонат світу 2019 року в Китаї.