Збірна України з баскетболу програла важливий матч у відборі на чемпіонат світу-2019

17 вересня 2018, 23:10

Збірна України з баскетболу поступилася Чорногорії у виїзному відбірному матчі на чемпіонат світу-2019.

Команді Євгена Мурзіна потрібно було обов'язково перемагати, щоб стати фаворитом в боротьбі за третю позицію в групі, яка дає перепустку на світову першість.

Українці невдало розпочали матч, за три хвилини вже перебравши командних фолів і відпустивши суперника у відрив. У другій чверті команда Мурзіна змогла ліквідувати перевагу суперника і сама вийшла вперед, але провалила кінцівку десятихвилинки, завдяки чому балканська команда пішла на велику перерву з перевагою в п'ять очок.

У третій чверті Україна кілька разів наближалася до суперника на відстань в три бали, але зрівняти рахунок не виходило. Вирішальним у матчі став початок останньої десятихвилинки, коли Чорногорія швидко зробила ривок 10:0, а потім просто утримувала комфортний для себе гандикап.

Найрезультативнішим гравцем матчу став чорногорець Нікола Іванович, який записав на свій рахунок 30 очок. У складі України найбільше набрав Святослав Михайлюк - 15 балів.

Чорногорія - Україна 90:84 (16:13, 29:27, 17:28, 28:26)

Чорногорія: М. Іванович (30 + 6 передач), П. Попович (6), Суад Шехович, Радович, Дубльєвіч (26 + 8 підбирань) - старт; А. Попович (12 + 7 підбирань), Секуліч, Барович (3), Чарапіч (2), Джурішіч (11), Н. Враньєш

Україна: Лукашов (2 + 5 передач), Михайлюк (15 + 5 підбирань), Конєв (9), Зайцев (9), Кравцов (7) - старт; Гладир (12 + 6 підбирань), Герун (3), Липовий (7), Бобров, Джетер (7), Лень (13 + 7 підбирань)

В інших матчах групи I Іспанія обіграла Латвію, а Туреччина на виїзді здолала Словенію.

Іспанія - Латвія 85:82 (26:20, 25:17, 16:19 18:26)

Словенія - Туреччина 77:86 (20:22 18:19, 21:26 18:19)

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нагадаємо, в минулому турі відбору на ЧС-2019 збірна України з баскетболу в Києві несподівано перемогла Іспанію.

Наступний матч українська команда проведе 29 листопада в Запоріжжі проти Словенії.