Збірна України з баскетболу втратила шанси вийти на ЧС-2019 - відео

23 лютого 2019, 13:09

Збірна України з баскетболу програла команді Чорногорії та втратила шанси вийти на чемпіонат світу 2019 року, який стартує 31 серпня в Китаї.

Збірна України впевнено провела першу чверть, повівши у рахунку 34:17. Другу чверть Україна програла, а команди заробили на двох лише 15 очок - 6:9. У третьому періоді Україна почала втрачати перевагу, програвши ще 9 очок - 16:25.

Перед вирішальною чвертю українці вели в рахунку на три очки. Однак у завершальному періоді Чорногорія вперше в матчі повела в рахунку та довела його до перемоги 76:74.

Таким чином, збірна України втратила шанси на вихід на чемпіонат світу з баскетболу 2019 року.

Наступний поєдинок збірна України проведе на виїзді, 25 лютого, проти Словенії.

Україна - Чорногорія - 74:76 (34:17, 6:9, 16:25, 18:25)

Огляд матчу

Myscore.com.ua

Раніше жіноча збірна України отримала суперників на чемпіонаті Європи 2019. Україна потрапила в групу А, де її суперниками стали Великобританія, Латвія та Іспанія.