ПСЖ достроково виграв чемпіонат Франції з футболу, відправивши у ворота аутсайдера дев'ять голів

13 березня 2016, 18:54
Перемігши в гостях Труа з рахунком 9:0, Парі Сен-Жермен достроково став переможцем чемпіонату Франції з футболу

Це чемпіонство стало для парижан шостим в історії і четвертим поспіль.

Зазначимо, що до кінця чемпіонату Франції залишилося зіграти ще вісім турів. Перемога над Труа стала для ПСЖ найбільшою в сезоні. Форвард ПСЖ Златан Ібрагімович забив у цьому матчі чотири голи, причому перші три з них - з інтервалом в дев'ять хвилин.

Труа - ПСЖ 0:9

Голи: Кавані, 13, 75; Пасторе, 17; Рабьо, 19; Ібрагімовіч, 46, 52, 55, 88; Соньєр, 58 (у свої ворота)

Труа: Дреєр - Нгцонгца (Карабу, 64), Рінкон (Ї. Мартіаль, 86), Соньер, М. Дабо (Аркус, 46) - Тьяго Хав'єр - Камю, Ніві, Пі, Жан - Б. Гуйє

ПСЖ: Трапп - ван дер Віл (Маркіньос, 46), Тіаго Сілва, Давид Луїс, Курзава - Пасторе, Стамбулі, Рабьо (Максвелл, 61) - Ді Марія (Моура, 61), Ібрагімович, Кавані

Попередження: Тіаго Хав'єр

Вилучення: Карабу, 74 (пряме видалення)

Турнірне становище

Таблиця сайту УЄФА

__92
__92 Фото:

Нагадаємо, на цьому тижні ПСЖ став учасником чвертьфіналу Ліги чемпіонів, за сумою двох матчів перегравши лондонський Челсі.