15-річна українка перемогла 35-ту тенісистку світу й пробилася у "дорослий" турнір в Штутгарті

23 квітня 2018, 18:41

15-річна українська тенісистка Марта Костюк виявилася сильнішою за 35-ту ракетку світу Алізе Корне з Франції у кваліфікації турніру серії WTA в Штутгарті.

Костюк поступилася в першому сеті, але змогла відновити рівновагу в другому та виграти вирішальну партію - 4:6, 6:2, 6:3.

Українка зіграє в першому раунді турніру з переможницею матчу між 25-ю ракеткою світу Карлою Суарес Наварро з Іспанії та німкенею Антониєй Лоттнер, яка займає місце в середині другої сотні рейтингу.

До сих пір Костюк двічі вигравала у суперниць з топ-35 тенісисток планети. У 2018 році їй вдалося перемогти 27-му ракетку Шуай Пен із Китаю на Відкритому чемпіонаті Австралії, а також - 26-ту ракетку Дарину Гаврилову з Австралії на Кубку Федерації.

Турнір в Штутгарті - другий із серії Жіночої тенісної асоціації (WTA) в кар'єрі 15-річної спортсменки. Переможець першості крім грошової нагороди й трофея отримає автомобіль Porsche, водити який Костюк поки що через вік не може.

У березні Костюк поступилася у фіналі турніру серії ITF в китайському Чжухаї колишній співвітчизниці Марині Заневській, яка кілька років тому прийняла громадянство Бельгії.