18-річна українська тенісистка в драматичному матчі перервала переможну серію - відео

19 жовтня 2018, 23:42

66-я ракетка світу українка Даяна Ястремська завершила свій виступ на турнірі серії WTA International в Люксембурзі.

На стадії півфіналу українка поступилася швейцарці Белінді Бенчіч, яка займає 47-е місце в світовому рейтингу, з рахунком 2:6, 6:3, 6:7 (5). Гра тривала майже 2,5 години.

На вирішальному тай-брейку Ястремська вела з рахунком 4:2, але не змогла втримати свою перевагу.

Цією поразкою Ястремська перервала свою восьмиматчеву переможну серію. Завдяки виходу в півфінал турніру в Люксембурзі вона вперше в кар'єрі підніметься в топ-60 світового рейтингу і стане 60-ю ракеткою світу.

У другому колі турніру в Люксембурзі Ястремська обіграла екс-першу ракетку світу, дворазову переможницю турнірів Великого шолома іспанку Гарбіньє Мугурусу.

Минулого тижня 18-річна українська тенісистка перемогла китаянку Ван Цян у фіналі турніру в Гонконзі, завоювавши свій перший трофей під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).