Трибуни аплодували стоячи. Зірковий тенісист виграв очко на US Open після неймовірних дій — відео

8 вересня, 18:03
Гра Алькараса викликала овації на трибуні (Фото:Robert Deutsch-USA TODAY Sports)

Четверта ракетка світу іспанець Карлос Алькарас відзначився неймовірним розіграшем у чвертьфінальному матчі US Open проти італійця Янніка Сіннера.

У другому сеті уродженець Мурсії зміг прийняти непросту подачу суперника, давши можливість тому для агресивної атаки.

Однак легкого розіграшу для Сіннера не вийшло. Алькарас впорався з його атакою ударом з-за спини.

У відповідь італієць легенько перебив м'яч через сітку, але Карлос встиг до нього та пробив у протихід супернику.

Гра Алькараса спричинила овації на трибуні. Багато хто аплодував діям іспанця, стоячи. Офіційний акаунт US Open у Twitter визнав вигране Алькарасом очко найкращим у цьому розіграші турніру.

Сам матч завершився перемогою Карлоса у неймовірній боротьбі у п'яти сетах - 6:3, 6:7 (7:9), 6:7 (0:7), 7:5, 6:3. Поєдинок тривав п'ять годин 18 хвилин.

Раніше співвітчизник Алькараса легендарний Рафаель Надаль після поразки американцю Френсісу Тіафо у четвертому колі US Open заявив, що бере паузу у кар'єрі.

Редактор: Євген Нещерет