Визначилися фіналісти Australian Open

31 січня 2020, 14:58

Австрійський тенісист Домінік Тім зіграє проти серба Новака Джоковича у фіналі Відкритого чемпіонату Австралії - Australian Open.

У півфіналі п’ята ракетка світу переміг представника Німеччини Александера Звєрєва в чотирьох сетах, програвши перший з них.

Вигравши тільки три гейми в першій партії, Тім зрівняв рахунок у матчі в другій. У третьому та четвертому сетах суперникам довелося зіграти тай-брейк — 3:6, 6:4, 7:6 (3), 7:6 (4).

У чвертьфіналі австрійський тенісист переміг першу ракетку світу Рафаеля Надаля. Фінал турніру відбудеться 2 лютого.

Напередодні Новак Джокович переміг швейцарця Роджера Федерера в півфіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

У жіночому фіналі Australian Open з тенісу несподівано зіграють іспанка Гарбінє Мугуруса й американка Софія Кенін.