Australian Open. Костюк та Ястремська пробилися до 1/8 фіналу у парному розряді

22 січня, 11:12
Костюк та Ястремська чудово зігралися (Фото:REUTERS/James Gourley)

Марта Костюк та Даяна Ястремська після сенсаційного успіху у першому матчі здобули ще одну перемогу в рамках Відкритого чемпіонату Австралії.

У другому раунді парного турніру Костюк та Ястремська за 1 годину та 16 хвилин обіграли Ясмін Паоліні та Хізер Вотсон – 6:4, 6:3.

Українки зробили чотири брейки та програли два гейми на своїй подачі. Також на їхньому рахунку 25 віннерсів та 25 невимушених помилок.

Костюк та Ястремська на другому поспіль турнірі Великого шолома доходять до 1/8 фіналу – минулого року на US Open Марта та Даяна у третьому раунді програли п'ятим сіяним Габріелі Дабровські та Луїзі Стефані (7:6, 4:6, 2:6).

За путівку до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії тенісистки збірної України посперечаються з дев'ятими сіяними Керолайн Доулхайд із США та Сторм Сандерс із Австралії.

Раніше Марта Костюк та Еліна Світоліна припинили боротьбу на Australian Open у одиночному розряді – обидві українки вилетіли у третьому раунді.

Редактор: Іван Мартинов