Усик не увійшов до топ-20. Названо найкращого спортсмена року в Європі за версією авторитетного агентства

26 грудня 2021, 20:30

Чемпіону світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF та IBO Олександру Усику не знайшлося місця у топ-20 найкращих спортсменів року за версією Польського агентства друку (PAP).

Переможцем щорічного опитування PAP, у якому взяли участь 27 інформаційних агентств, став перша ракетка світу Новак Джоковіч.

Сербський тенісист у 2021 році виграв Australian Open, Уїмблдон і Ролан Гаррос, завдяки чому став третім 20-кратним переможцем турнірів Великого шолома після Роджера Федерера та Рафаеля Надаля.

Слідом за Джоковічем у голосуванні журналістів Європи розташувався зірковий бомбардир Баварії та збірної Польщі Роберт Левандовські, а третє місце посів чемпіон Формули-1 голландець Макс Ферстаппен.

До топ-10 найкращих спортсменів континенту за підсумками 2021 року також увійшли Карстен Вархольм, Сіфан Хассан, Марсель Якобс, Арманд Дюплантіс (усі - легка атлетика), Тадей Погачар (велоспорт), Янніс Адетокумбо (баскетбол) та Тереза Йохауг (лижний спорт).

Єдиним українцем у рейтингу PAP став Олександр Усик — зірковий боксер в опитуванні європейських ЗМІ отримав 13 балів та розташувався на 21-й позиції.

Варто зазначити, що окрім Усика серед боксерів у списку найкращих спортсменів року знайшлося місце лише чемпіону WBC у суперважкій вазі Тайсону Ф’юрі, у якого 11 балів та 25-е місце.

Раніше Олександр Усіи посів третє місце у рейтингу найкращих спортсменів року в Україні за версією Асоціації спортивних журналістів країни.

Редактор: Іван Мартинов