Цуренко перемогла другу ракетку Польщі і першою з українок вийшла у чвертьфінал турніру у Великій Британії

22 червня, 18:48
Леся Цуренко в чвертьфіналі зіграє з бразилійкою Беатріс Хаддад Мая (Фото:Леся Цуренко via Instagram)

Леся Цуренко перемогла другу ракетку Польщі Магду Лінетт та стала чвертьфіналісткою тенісного турніру WTA500 в Істборні (Велика Британія)

Цуренко впевнено розпочала матч та повела в рахунку 5:1, після чого програла чотири гейми поспіль та все ж виграла сет — 7:5.

У другій партії йшла рівна боротьба, але вирішальним став восьмий гейм, в якому Лінетт зробила брейк та у підсумку виграла 6:3, зрівнявши рахунок.

У третьому сеті Лінетт вела 5:3 і була близьою до перемоги, але Цуренко виграл чотири поспіль розіграші та вийшла у чвертьфінал.

У чвертьфіналі Цуренко зіграє з бразилійкою Беатріс Хаддад Мая.

Леся Цуренко (Україна) — Магда Лінетт (Польща) 2:1 (7:5, 3:6, 7:5)

Також на турнірі продовжуть виступати ще дві українки — Ангеліна Калініна та Марта Костюк. У 1/8 фіналу Калініна зіграє проти Юлії Путінцевої з Кахастану, а Костюк — з британкою Гаррієт Дарт.

Раніше Леся Цуренко розкритикувала Жіночу тенісну асоціацію (WTA) та Асоціацію тенісистів-професіоналів (ATP) за рішення не нараховувати рейтингові очки за Вімблдон після того, як від турніру відсторонили росіян і білорусів.