Український тенісист переміг росіянина і відмовився потиснути йому руку — відео

26 липня, 17:14
Марченко посідає 306-те місце у рейтингу ATP (Фото:Ілля Марченко via Instagram)

Український тенісист Ілля Марченко переміг росіянина Андрія Кузнєцова у матчі першого кола турніру в іспанській Сеговії.

Уродженець Дніпропетровської області обіграв суперника із РФ у трьох сетах - 6:7, 6:1, 6:3. Поєдинок тривав 2 години та 15 хвилин.

Цікаво, що після завершення матчу Ілля відмовився потиснути руку російському тенісисту — він подякував за роботу судді і, не чекаючи на представника РФ, вирушив за своїми речами на корті.

Марченко посідає 306-те місце в рейтингу ATP. Кузнєцов розташувався на 300-й позиції.

У 1/8 фіналу турніру в Сеговії українець зустрінеться з Бенджаміном Локом (418-те місце в рейтингу ATP) із Зімбабве.

Раніше українська тенісистка Леся Цуренко перемогла росіянку Каміллу Рахімову в 1/8 фіналу турніру WTA 250 у Будапешті та вийшла до чвертьфіналу.

Редактор: Євген Нещерет