На Вімблдоні зіграли найдовший півфінал в історії турніру

14 липня 2018, 13:35

Американець Джон Ізнер і південноафриканець Кевін Андерсон зіграли найдовший півфінал в історії Вімблдону.

Тенісисти визначали першого фіналіста змагань 6 годин 36 хвилин, а сама гра завершилася в п'яти партіях на користь Андерсона з рахунком 7:6, 6:7, 6:7, 6:4, 26:24. Остання партія тривала майже половину часу всього матчу - 2 години 55 хвилин.

Цей матч став другим в історії Вімблдону за тривалістю після легедарної гри все того ж Ізнера проти француза Ніколя Маю в 2010 році, який тривав 11 годин 5 хвилин і розтягнувся на три дні.

Для півфіналів і матчів на центральному корті Вімблдону ця гра стала найдовшою в історії. Попередній рекорд півфіналів встановили Новак Джокович і Хуан Мартін Дель Потро в 2013 році, які грали 4 години 43 хвилини.

Загалом Андерсон та Ізнер провели четвертий за тривалістю матч в історії тенісу і загалом 13-й, який розтягнувся більше, ніж на шість годин.

Андерсон вийшов у фінал турніру Великого шолома вдруге в кар'єрі після фіналу US Open-2017. Його суперником у вирішальному матчі буде переможець матчу Новак Джокович - Рафаель Надаль, які в п'ятницю не встигли дограти свій матч якраз через довгий перший поєдинок. Гра буде дограна в суботу при рахунку 2:1 на користь серба за сетами.

У чвертьфіналі Андерсон вже провів один марафонський матч, у п'яти сетах вибивши з турніру другу ракетку світу швейцарця Роджера Федерера.