Надаль водинадцяте став чемпіоном Ролан Гаррос 2018

10 червня 2018, 19:10

У фінальному поєдинку Ролан Гаррос 10-разовий чемпіон Рафаель Надаль переміг дебютанта цієї стадії турніру Великого Шолому Домініка Тіма.

Досвічений іспанець впевнено здобув свій 11-ий чемпіонський титул на відкритому чемпіонаті Франції. У жодному сеті він не поступився молодому австрійцеві - 6:4, 6:3 та 6:2.

Протягом поєдинку він віддав супернику лише дев`ять геймів, а на перемогу в нього пішло дві години і 43 хвилини. В середині другого сету іспанський тенісист призупинив поєдинок через біль у пальці, але завдяки допомозі лікарів продовжив гру та переміг, повідомляє Sportarena.

За перемогу на турнірі Надаль заробив 2,2 мл євро і отримає 2000 очків до рейтингу.

Раніше стало відомо, що переможницею Ролан Гаррос 2018 стала румунка Сімона Халепп.

Українка Леся Цуренко відмовилась від матчу на Ролан Гарос через травму, а перша ракетка України Еліна Світоліна припинила боротьбу на Відкритому чемпіонаті Франції після поразки від Міхаели Бузарнеску з Румунії в третьому раунді.