Після перемоги в Гонконзі 18-річна українська тенісистка вийшла у півфінал нового турніру - відео

18 жовтня 2018, 17:40

18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська пробилася до півфіналу турніру в Люксембурзі.

У чвертьфіналі юна спортсменка виявилася сильнішою за російську суперницю Маргариту Гаспарян, яка займає 124-те місце в світовому рейтингу. Це її вже восьма перемога поспіль.

У першому сеті Ястремська віддала опонентці тільки один гейм, після чого в другій партії зіткнулася з більшим опором, але все одно виграла - 6:1, 6:4.

У півфіналі українська тенісистка зіграє проти переможниці пари Віра Лапко (Білорусь) - Белінда Бенчіч (Швейцарія).

Напередодні Ястремська, що займає на даний момент 66-те місце у світовому рейтингу, обіграла екс-першу ракетку світу, дворазову переможницю турнірів Великого шолома іспанку Гарбінє Мугурусу в другому колі турніру в Люксембурзі.

Минулого тижня 18-річна українська тенісистка перемогла китаянку Ван Цян у фіналі турніру в Гонконгу, завоювавши свій перший трофей під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).