Відкритий чемпіонат Франції. Надаль виграв битву у Джоковича і в рекордний 13-й раз став переможцем турніру

11 жовтня 2020, 18:53

Іспанець Рафаель Надаль обіграв серба Новака Джоковича у фіналі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу чоловічого одиночного розряду і в рекордний 13-й раз виграв турнір.

Друга ракетка світу дуже потужно розпочав матч. Найкращий тенісист планети був просто зім'ятий у перших двох сетах — 6:0 і 6:2.

У третій партії Джоковичу таки вдалося нав’язати боротьбу і після програної подачі у п’ятому геймі відразу ж зробити брейк.

Однак все ж іспанець дотиснув серба. У 11-му геймі він взяв подачу Джоковича і впевнено довів справу до перемоги.

Рафаель Надаль (Іспанія) — Новак Джокович (Сербія) 3:0 (6:0, 6:2, 7:5)

Цікаво, що за всю кар'єру Надаль зазнав лише двох поразок у матчах Відкритого чемпіонату Франції. На його рахунку 13 перемог у турнірі у 15 розіграшах, в яких він брав участь. Іспанець виграв на Ролан Гаррос 100 матчів зі 102.

Раніше переможницею жіночого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Франції з тенісу стала 19-річна полячка Іга Швентек.

Редактор: Євген Нещерет