Світоліна попрощалася з надіями виграти Ролан Гаррос у 2018 році

1 червня 2018, 17:29

Українська тенісистка Еліна Світоліна припинила боротьбу на Відкритому чемпіонаті Франції (Ролан Гаррос) після поразки в третьому раунді.

Кривдником першої ракетки України виступила представниця Румунії Міхаела Бузарнеску, якій для цього вистачило двох сетів - 3:6, 5:7.

Примітно, що в другій партії за рахунку 5:4 Світоліна мала сет-бол (розіграш м'яча, який дозволяє виграти сет), але не використала цей шанс.

Вирішальними виявилися невдачі на першій подачі (лише 47 відсотків виграних м'ячів) і недостатня кількість перемог на активних м'ячах (11 проти 31 у суперниці).

Тим самим кращим результатом Світоліної на турнірах Великого шолома залишається чвертьфінал. У четвертому раунді Бузарнеску зустрінеться з американкою Медісон Кіз.

Напередодні українська тенісистка Леся Цуренко перемогла у другому раунді Відкритого чемпіонату Франції (Ролан Гаррос) 15-ту ракетку світу Коко Вандевей.