Світоліна програла перший матч нового сезону - відео

2 січня 2019, 15:42

Українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася в першому поєдинку сезону на турнірі в австралійському Брісбені.

Перша ракетка України зазнала поразки від представниці Білорусі Олександри Саснович в рамках другого раунду.

Світоліна поступилася у першому сеті, але в другій партії їй вдалося зрівняти рахунок, перемігши "всуху". У вирішальному сеті четвертий номер світового рейтингу взяла тільки три гейми в 30-го номера - 4:6, 6:0, 3:6.

Поєдинок тривав одну годину і 48 хвилин. У чвертьфіналі тенісистка з Білорусі зіграє проти представниці Хорватії Донни Векіч.

Напередодні друга ракетка України Леся Цуренко вийшла до чвертьфіналу турніру в австралійському Брісбені.

Тенісистка перемогла 283-тю ракетку світу Кімберлі Біррелл із Австралії за 1,5 години з рахунком 6:4, 6:3 і в наступному раунді зіграє проти Анетт Контавейт з Естонії.