Світоліна стала четвертою у чемпіонській гонці найкращих тенісисток планети

26 лютого 2018, 20:46

Українка Еліна Світоліна піднялася на четверте місце чемпіонської гонки Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Згідно із офіційним сайтом WTA, четверта ракетка світу й перша - України покинула шосту сходинку цього рейтингу, набравши 1475 очок.

На першій позиції залишається датчанка Каролін Возняцкі (2630 балів), на другій - румунка Симона Халеп (1930), яка стала першою ракеткою світу цього тижня. Третє місце у німкені Анжелік Кербер (1625).

Щоосені в чемпіонській гонці WTA визначається найкраща вісімка тенісисток, які потім виступають на підсумковому турнірі року.

Днями Світоліна стала переможницею турніру серії WTA Premier у Дубаї, в фіналі обігравши росіянку Дар'ю Касаткіну, яка займає 24-е місце в світовому рейтингу.

Раніше українська тенісистка опустилася на четверте місце світового рейтингу, втративши статус третьої ракетки планети.