Не реалізувала шість матчболів. Світоліна сенсаційно програла на старті турніру в Мадриді

29 квітня 2021, 14:46

Найсильніша тенісистка України Еліна Світоліна зазнала поразки вже в першому колі престижного турніру в Мадриді.

У матчі 1/32 фіналу 5-й ракетці світу протистояла Жиль Белен Тайхманн зі Швейцарії (40-й номер у рейтинзі WTA).

Еліна не зазнала проблем у першій партії, вигравши її з рахунком 6:2. Однак другий сет залишився за Тайхманн, яка зробила три брейки.

Третю партію Еліна розпочала дуже потужно, одразу ж узявши подачу суперниці. Однак, виграючи в сеті 5:1, вона примудрилася розгубити перевагу, програвши чотири гейми поспіль.

Справа дійшла до тай-брейку, який краще провела швейцарка. Для перемоги в матчі їй вистачило 2 годин 36 хвилин. За зустріч Еліна не реалізували шість матчболів.

Еліна Світоліна (Україна) - Жиль Белен Тайхманн (Швейцарія) 1:2 (6:2, 4:6, 6:7 (5:7))

Раніше Світоліна програла першій ракетці світу австралійці Ешлі Барті в півфіналі турніру у Штутгарті.

Редактор: Євген Нещерет